Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Koncert na zakończenie lata połączony z akcją charytatywną dla Oliwierka – podsumowanie

Kochani! Koncert w Łapczycy na zakończenie lata już za nami, mamy nadzieję, że świetnie się bawiliście!
Koncert połączony był z akcją charytatywną dla naszego Podopiecznego Oliwierka. Policzyliśmy już środki zebrane podczas zbiórki. I mamy dla Was wspaniałą wiadomość: dzięki Waszej hojności i sercom otwartym na pomoc Oliwierkowi udało nam się zebrać aż 12.516,18 zł oraz 5,50 EUR.

Z całego serca dziękujemy za Waszą hojność, życzliwość i ogromne serca tak otwarte na pomoc innym.
❤ Dzięki Wam Oliwierek otrzyma wsparcie na leczenie i rehabilitację.

Serdecznie podziękowania składamy Panu Wójtowi
Gminy Bochnia za organizację i gościnę.

Jedziemy nad Rabę – dziękujemy za zaproszenie do udziału w imprezie ❤️. Wielkie ukłony dla Marcina Basińskiego i Marcina Maszewskiego!

Szczególne podziękowania należą się także naszym wolontariuszom, którzy nas tak dzielnie wspierali tego dnia, pomimo momentami bardzo niesprzyjającej pogody. Małgorzato, Alu, Natalio, Julio, Małgosiu, Weroniko, Emilio, Tosiu, Tysiu, Zosiu, Zuziu, Bogdanie – dziękujemy, że możemy na Was liczyć!
❤️

DZIĘKUJEMY!
❤️

Dostępność: Zdjęcie przedstawia widok z góry na koncert plenerowy przed halą sportową w Łapczycy. Przed ceną bawi się publiczność w rytmie muzyki. Niektóre osoby mają rozłożone parasole ze względu na padający deszcz. Zdjęciu towarzyszy atmosfera radosnej zabawy koncertowej w rytm muzyki.

Serca dla Podopiecznych fundacji Auxilium – podsumowanie

Kochani! Przygotowaliśmy kolejne podsumowanie akcji „Serca dla Podopiecznych fundacji Auxilium”. W tym roku do naszych serc trafiło już 2️⃣ 5️⃣7️⃣0️⃣ kg nakrętek❗️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️ To ogroooomna góra nakrętek, która pozwoli nam sfinansować

Read More

Dziękujemy za Twój 1%!

Kochani! Dziękujemy Wam za przekazany 1% za rok 2021! Rozliczyliśmy już wszystkie przesłane przez Urząd Skarbowy pieniądze, które przekazaliście wpisując nasz KRS 0000410419 w Wasze zeznania podatkowe za rok 2021.

Read More