Koncert na zakończenie lata połączony z akcją charytatywną dla Oliwierka – podsumowanie

Kochani! Koncert w Łapczycy na zakończenie lata już za nami, mamy nadzieję, że świetnie się bawiliście!
Koncert połączony był z akcją charytatywną dla naszego Podopiecznego Oliwierka. Policzyliśmy już środki zebrane podczas zbiórki. I mamy dla Was wspaniałą wiadomość: dzięki Waszej hojności i sercom otwartym na pomoc Oliwierkowi udało nam się zebrać aż 12.516,18 zł oraz 5,50 EUR.

Z całego serca dziękujemy za Waszą hojność, życzliwość i ogromne serca tak otwarte na pomoc innym.
❤ Dzięki Wam Oliwierek otrzyma wsparcie na leczenie i rehabilitację.

Serdecznie podziękowania składamy Panu Wójtowi
Gminy Bochnia za organizację i gościnę.

Jedziemy nad Rabę – dziękujemy za zaproszenie do udziału w imprezie ❤️. Wielkie ukłony dla Marcina Basińskiego i Marcina Maszewskiego!

Szczególne podziękowania należą się także naszym wolontariuszom, którzy nas tak dzielnie wspierali tego dnia, pomimo momentami bardzo niesprzyjającej pogody. Małgorzato, Alu, Natalio, Julio, Małgosiu, Weroniko, Emilio, Tosiu, Tysiu, Zosiu, Zuziu, Bogdanie – dziękujemy, że możemy na Was liczyć!
❤️

DZIĘKUJEMY!
❤️

Dostępność: Zdjęcie przedstawia widok z góry na koncert plenerowy przed halą sportową w Łapczycy. Przed ceną bawi się publiczność w rytmie muzyki. Niektóre osoby mają rozłożone parasole ze względu na padający deszcz. Zdjęciu towarzyszy atmosfera radosnej zabawy koncertowej w rytm muzyki.

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More