Fundacja Auxilium

Przekaż
darowiznę

Pamiętaj – Twoja pomoc ma znaczenie!

Dziękujemy!

Darowizna online z Dotpay

Informujemy, że od dnia 23 lipca 2018 r. możesz dokonać wpłaty darowizny dla podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM poprzez system płatności online – Dotpay.

System płatności internetowych Dotpay gwarantuje szybki, bezpieczny i wygodny sposób realizacji wpłat online.

Jeśli chciałbyś przekazać darowiznę podopiecznym naszej Fundacji nie trzeba zakładać konta w serwisie Dotpay. Aby zrealizować wpłatę wystarczy mieć dostęp do Internetu przez komputer lub urządzenie mobilne.

Po wypełnieniu formularza i „kliknięciu” przycisku „Przekaż darowiznę”, nastąpi przekierowanie na stronę systemu płatności internetowych Dotpay.

Następnie zostaniesz poproszony o wybranie metody płatności. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie wpłaty.

Dziękujemy serdecznie za każdą wpłatę!