Każdy pomaga tak, jak potrafi

Jak możesz
pomóc?

Naszym wkładem jest zaangażowanie własnego czasu, środków oraz pracy na rzecz Fundacji.

Dzięki temu możemy reprezentować osoby niepełnosprawne, potrzebujące oraz te, które same nie mogą poprosić o pomoc.

Ty także możesz działać razem z nami!

Zostań wolontariuszem

To takie proste, a tak wiele radości sprawi naszym podopiecznym.
Pracując dla nich i na ich rzecz, zyskasz ogromną satysfakcję.
Masz szanse realizować swoje pomysły i współtworzyć nasze projekty.
Dzięki temu zdobędziesz praktykę w zakresie wolontariatu, a także wiedzę, która będzie przydatna na przyszłość.

Zostań wolontariuszem już dziś!

Przekaż swój 1 %

To nic nie kosztuje a tak wiele znaczy! Przy okazji rozliczania się z Urzędem Skarbowym pamiętaj by wpisać nasz KRS: 0000410419, wskaż jednego z podopiecznych, któremu chciałbyś przekazać swój 1%. Program, który polecamy: https://program.pity365.pl/auxilium

Przekaż darowiznę poprzez portal zrzutka.pl

Otwórz z nami gabinet rehabilitacyjny: https://zrzutka.pl/ap57ym

Weź udział w aukcjach
charytatywnych

www.charytatywni.allegro.pl – na tej platformie zamieszczamy aukcje przedmiotów podarowanych nam przez przyjaciół naszej Fundacji.

Bądź z nami podczas wydarzeń organizowanych dla naszych podopiecznych

Wsparcie rzeczowe i finansowe jest ważne, jednak dla nas i naszych podopiecznych ważna jest Twoja obecność i wsparcie naszych inicjatyw.

Bądź z nami przy okazji koncertów charytatywnych, wydarzeń sportowych, akcji pomocowych!

Jeśli uważasz, że nasza Fundacja i jej działalność jest godna Twojego zaufania, zapraszamy do współpracy!

O wszystkich działaniach Fundacji oraz o podopiecznych możecie Państwo przeczytać na stronie www.auxilium-fundacja.org.pl oraz w mediach społecznościowych!

W imieniu podopiecznych Fundacji oraz ich rodzin DZIĘKUJEMY za dotychczas przekazane wsparcie i chylimy czoła przed wszystkimi osobami, które pomagają bezinteresownie.

Pamiętaj! Twoja pomoc to często jedyne wsparcie, jakie otrzymują nasi podopieczni!

Pomóż nam pomagać!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dane Fundacji:
Fundacja Osób Niepełnosprawnych oraz Dzieci i Młodzieży „AUXILIUM”
32-700 Bochnia, ul. Regis 2

NIP: 8681959652