Fundacja Auxilium

O nas

Naszą misją jest wspieranie starań Podopiecznych, w codziennej walce o zdrowie i sprawność. Pomagamy finansowo i merytorycznie.

Skąd pomysł na działalność

Wśród nas jest wiele osób, które zwyczajnie potrzebują wsparcia. Każdy rok przynosi kolejne wyzwania, pomysły, nowe możliwości. Od początku działalności Fundacji staramy się łączyć misję działania na rzecz innych z pasją i możliwościami organizacji wydarzeń kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Dzięki temu pomagamy naszym Podopiecznym organizując akcje pomocowe podczas organizowanych przez nas wydarzeń. 

Plany na przyszłość

Po 10 latach od dnia rozpoczęcia działalności, jesteśmy bogatsi o doświadczenia, wiedzę i umiejętności, które zamierzamy wykorzystać w trakcie prac nad rozwojem Fundacji w latach kolejnych. W roku 2022 otworzymy Gabinet Rehabilitacji dla naszych Podopiecznych, wzmocnimy rozwój instytucjonalny Fundacji oraz zrealizujemy interesujące projekty, dotowane ze środków zewnętrznych. 

Dołącz do nas

Zapraszamy do współpracy! Liczy się każda para rąk. Masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Chcesz zwrócić nasza uwagę na coś, co przeoczyliśmy? Masz wolny czas i chcesz zaangażować się w działalność misyjną? Zapraszamy! Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy! Kto wie, może to będzie początek Twojej nowej przygody zawodowej? 

Zwiększ nasze możliwości

Powiedz o nas rodzinie i przyjaciołom, weź udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, przyprowadź dzieci na warsztaty, które przeprowadzimy, udostępnij napisany przez nas post. Każde działanie, które pomoże nam dotrzeć do możliwie największej liczby osób spowoduje, że o nas i o naszych działaniach będzie głośno. Ułatwi nam pracę. Możesz to dla nas zrobić?  

Kolejny krok

Uważamy, że w każdym szaleństwie jest jakaś metoda.  10 lat temu podjęliśmy wyzwanie, nadal chcemy toczyć batalię o człowieka i jego godność. W roku 2012 zrobiliśmy pierwszy krok – powołaliśmy do życia Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM. Dziś, po 10 latach nadal chcemy wypełniać naszą misję z najwyższą starannością.