Nowy program Fundacji AUXILIUM – PROO 1 A – dofinansowany ze środków NIW

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM realizuje Program rozwoju instytucjonalnego fundacji AUXILIUM na lata 2024-2026, dofinansowany ze środków Budżetu Państwa, w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. 

Kwota dofinansowania: 430 000,00 zł 
Data podpisania Umowy: 5 lipca 2024 r.
Czas realizacji: 01.08.2024 – 31.12.2026

Zapraszamy do współpracy:

  • logopedów
  • rehabilitantów
  • psychologów
  • specjalistów ds. administracji
  • fundraiserów
  • marketingowców
  • specjalistów od baz danych
  • specjalistów od strategii fundacji

Prosimy o składanie ofert lub CV, listów motywacyjnych, informacji z KRS o niekaraniu na przestępstw seksualnych, podpisanej klauzuli RODO, na adres biuro@auxilium-fundacja.org.pl w terminie do 31.08.2024.

Zachęcamy do nas osoby potrzebujące wsparcia:

  • logopedów
  • rehabilitantów
  • psychologów

Zajęcia odbywać się będą bezpłatnie, dzięki otrzymanemu wsparciu. Zapraszamy!

Sprawozdawczość za rok 2024

Kochani – złożyliśmy ostatnie już sprawozdanie za rok 2024! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych: NIW –

Więcej