Dziękujemy za Twój 1%!

Kochani! Najpiękniej jak potrafimy, dziękujemy Wam za 1% podatku przekazany na rzecz naszych Podopiecznych.👏🤝❤
To dzięki Wam możemy wspierać naszych Podopiecznych, opłacając im przez cały rok rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, leki i sprzęt rehabilitacyjny.
Dziękujemy, że jesteście z nami! ❤❤❤
Dostępność: Grafika przedstawia zarys serca namalowanego pędzlem czerwoną farbą na białym tle. Wewnątrz serca granatowym fontem jest napisany tekst: Dziękujemy za 1%! Poniżej serce w prawym górnym rogu umieszczone jest logo fundacji Auxilium.

Dzień Ojca

Drodzy Ojcowie, widzimy Was! Z okazji Dnia Ojca składamy Wam najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, radości z bycia tatą, niegasnącej cierpliwości oraz dumy z każdego wspólnego kroku, który stawiacie razem

Więcej