Wesprzyj walkę Magdaleny o powrót do sprawności

Kochani, kilka miesięcy temu zbieraliśmy środki na operację Pani Magdaleny Wilk.

Udało się zebrać środki, operacja zakończyła się sukcesem.

Teraz Pani Magdalena jest w trakcie długiej rekonwalescencji – codziennie z mozołem walczy o przywrócenie ruchomości nogi w stawie skokowym. Pierwsze zabiegi rehabilitacyjne przynoszą już efekty i dają nadzieję na powrót do sprawności. Niestety koszty rehabilitacji i wizyt lekarskich są ogromne, bez Waszego wsparcia nie zbierzemy takich środków, dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie dla naszej Podopiecznej!

Podajemy link do zbiórki środków: https://zrzutka.pl/wtcdu8

Pomóżmy Pani Magdalenie w jej walce o sprawność!

Dziękujemy za każdą wpłatę!

Dostępność: Zdjęcie przedstawia postać kobiety o jasnych włosach, ubranej w bladoróżowy t-shirt, koszulę w bordowo-szara kratę i czarne spodnie, siedzącą na kozetce w gabinecie lekarskim. W tle widać aparaturę medyczną. Na prawej nodze widać aparat Ilizarowa składający się metalowych obręczy połączonych prętami, który stabilizuje nogę po przebytej operacji.

 

 

Dzień Rodzeństwa

Rodzeństwo to wyjątkowa więź, pełna wspólnych chwil, wsparcia, śmiechu, ale też wyzwań. W codzienności naszych Podopiecznych bracia i siostry często mierzą się z zadaniami, które wymagają dojrzałości, cierpliwości i ogromnego

Więcej