Sprawozdawczość za rok 2020

Kochani – mimo, że w tym roku termin złożenia wszystkich obowiązujących OPP sprawozdań jest nieco wydłużony (powodem są utrudnienia związane z COVID-19), rozliczyliśmy się w „starym” terminie do 15 lipca.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniami – poniżej linki, gdzie można znaleźć te najważniejsze z nich.

Już za kilka dni na naszym FB przedstawimy szczegółowe zestawienia wydatków, pokażemy jakie kwoty zostały przekazane dla naszych podopiecznych, napiszemy co zostało zakupione bądź opłacone za otrzymane od Państwa – naszych Darczyńców kwoty.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi i złożonymi przez nas dokumentami. W przypadku gdybyście Państwo mieli do nas pytania związane z rozliczeniami roku 2020 i pierwszej połowy roku 2021 – zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@auxilium-fundacja.org.pl. Chętnie udzielimy wyjaśnień!

– sprawozdanie merytoryczne za rok 2020 (na stronie www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce „sprawozdania”):

– http://auxilium-fundacja.org.pl/wp-content/uploads/2021/06/sprawozdanie-merytoryczne-za-2020.pdf

– Sprawozdanie finansowe za rok 2020 (wprowadzenie, bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa, na stronie www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce „sprawozdania”):

http://auxilium-fundacja.org.pl/wp-content/uploads/2021/06/Sprawozdanie-finansowe-za-rok-2020.pdf

– sprawozdania w Ministerstwie Sprawiedliwości – Krajowy Rejestr Sądowy https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df (dostępne po podaniu w wyszukiwarce naszego nr KRS 0000410419)

– sprawozdanie rozliczające zbiórki publiczne – Ministerstwo Cyfryzacji (www.zbiorki.gov.pl – po wprowadzeniu nr zbiórki 2015/316/OR)

– sprawozdanie rozliczające wydatkowanie środków ze zbiórki publicznej – Ministerstwo Cyfryzacji (www.zbiorki.gov.pl – po wprowadzeniu nr zbiórki 2015/316/OR)

– sprawozdanie Organizacji Pożytku Publicznego w Narodowym Instytucie Wolności, ze środków zgromadzonych i wydatkowanych z 1% za rok 2020: https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl (dostępne po podaniu w wyszukiwarce KRS 0000410419) lub na stronie www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce sprawozdania: http://auxilium-fundacja.org.pl/wp-content/uploads/2021/06/ReportEssential201810042.pdf.pdf

Dziękujemy Państwu za każdą wpłatę i okazane wsparcie. Wszystkie wydatki, które poczyniliśmy w roku 2020, czyli roku covidowym, udało się realizować tylko i wyłącznie dzięki Państwa wsparciu z lat ubiegłych! Oszczędność i przyglądanie się każdej wydawanej złotówce z „trzech” stron zaprocentowało tym, że mogliśmy kontynuować działalność fundacji, zachowaliśmy płynność finansową, mimo znaczącego spadku przychodów. Wiemy, że te informacje są może niezbyt ciekawe 🙂, ale transparentność i jawność wydatków jest dla nas priorytetem i chcemy, żebyście Państwo o tym wiedzieli. Dziękujemy!

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More