OŚWIADCZENIE ZARZĄDU

Szanowni Państwo,

w imieniu zarządu Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM informujemy, że sprawy dotyczące telefonu zaufania i przekazania rządowych środków na jego funkcjonowanie dla fundacji o identycznej nazwie nas nie dotyczą. Wiemy, że mamy tu pecha z powodu zbieżności nazw, ale nie po raz pierwszy i pewnie nie po raz ostatni jesteśmy zwyczajnie myleni tego powodu.

Oświadczamy, że nie mamy z tematem dotacji na funkcjonowanie telefonu zaufania nic wspólnego, robimy swoje, działamy na wielu polach, co mamy nadzieję Państwo dostrzegają i wiemy, że doceniają obdarzając nas zawsze wielkim wsparciem i zaufaniem. Fundacja działa apolitycznie bez pochylania się w którąkolwiek stronę, i epatowania poglądami politycznymi zarządu, czy osób z fundacją związanych. I tak będzie zawsze. Tak jak zawsze z pokorą przyjmujemy decyzje władz centralnych dotyczących wsparcia nas w programach grantowych lub odmowy wsparcia i udzielenia go innym organizacjom.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie, mając nadzieję, że kwestie związane z w/w sprawą jednak nas ominą szerokim łukiem, na co bardzo liczymy.

Zaznaczamy, że działamy od niemal 10 lat i nie wnioskowaliśmy nigdy o wsparcie w temacie organizacji telefonu zaufania. Niech Państwa nie zmyli nazwa, zalecamy sprawdzanie danych wg KRS, wtedy wszystko będzie jasne.

Pozdrawiamy i prosimy byście Państwo trzymali kciuki za dalszą naszą pracę na rzecz naszych podopiecznych, bo dla nas tylko ich zdrowie ma znaczenie.

Z poważaniem

Zarząd i Rada Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM

ul. Regis 2, 32-700 Bochnia, www.auxilium-fundacja.org.pl

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More