Dziękujemy za przekazany 1% za rok 2020!

W tym tygodniu rozliczyliśmy wszystkie przesłane przez Urząd Skarbowy pieniądze, które przekazaliście Państwo wpisując nasz KRS 0000410419 w Wasze zeznania podatkowe za rok 2020. Bardzo dziękujemy za wpłaty, każda złotówka w tym kolejnym niełatwym roku jest dla nas ważna, każda oglądamy wielokrotnie, by mądrze ją wydać. Od 11.10.21. nasi podopieczni mają te środki na swoich subkontach i mogą z nich korzystać, po uprzednim dostarczeniu do fundacji regulaminowo niezbędnych dokumentów rozliczeniowych.

Nasza kampania związana ze zbiórką 1% nie ustaje, już niebawem rozpoczniemy kolejny jej etap, poprosimy byście Państwo pamiętali o naszych podopiecznych rozliczając się za rok 2021.

Kolejny rok będzie dla nas wyjątkowy. W lutym obchodzić będziemy jubileusz 10 lecia Fundacji. Chcemy, aby nowa dekada była jeszcze lepsza i byśmy mogli być jeszcze bardziej skuteczni dla naszych podopiecznych oraz innych osób, które potrzebują naszego wsparcia. Dla tego zmieniamy i przekształcamy się organizacyjnie i logistycznie. Dla tego też nadal prosimy o zaufanie i wsparcie. Tylko z Państwa pomocą możemy działać skutecznie. Dziękujemy!

Dziękujemy za Państwa wsparcie!