Mikołajki z Fundacją Auxilium

Nasz fundacyjny Święty Mikołaj w ciągu ostatnich dni miał sporo pracy. A to wszystko dlatego, że corocznie dzięki Waszej hojności możemy uczestniczyć w wielu akcjach mikołajkowych.

W tym roku podarowaliśmy prezenty:

• naszym podopiecznym – ciepłe kocyki,
  • dzieciom z Małopolskie Hospicjum dla Dzieci – gryzaki, zabawki sensoryczne, układanki i klocki drewniane,
  • podopiecznym DPS – włączyliśmy się do 6 Biegu Mikołajów, akcji organizowanej przez M. Kusiaka, przekazując kawę i żele pod prysznic do spakowania 144 paczek,
  • małym pacjentom Oddział Dziecięcy Szpital Bochnia – książeczki, kolorowanki, materiały edukacyjne i przybory do kolorowania. Przy tej okazji dziękujemy ENCJO za uzupełnienie naszych paczek z materiały edukacyjne i przybory do kolorowania.

A wszystkie te prezenty mogliśmy przygotować dzięki hojności naszych Darczyńców, dzięki którym od lat możemy prowadzić działalność misyjną i otoczyć wsparciem setki osób.

Bardzo dziękujemy!

fot. prezentów dla podopiecznych – materiały własne fundacji

fot. prezentów dla hospicjum – fot. Małopolskie Hospicjum dla Dzieci

fot. prezentów 6 Biegu Mikołajów Global Natureon Bochnia biega team – fot. Bochnianin.pl