Wesołych Świąt w rodzinnym gronie!

Kochani, życzymy Wam Wesołych Świąt, spędzonych w gronie rodziny, dużo zdrowia i szczęścia oraz powodzenia w realizacji planów w Nowym Roku!

Dostępność:
Grafika w klimacie świątecznym, na granatowym tle znajduje się rozświetlona świeczkami i ozdobiona kolorowymi bombkami i gwiazdą choinka, pod choinką ułożono wiele prezentów, opakowanych w kolorowy papier i wstążki. W kierunku choinki zmierza Mikołaj, na plecach ma ciężki worek pełen kolejnych prezentów, słodyczy. Mikołaj niesie wielką paczkę, opakowaną w złoty papier. Mikołaj ubrany jest w czerwony płaszcz, czerwone spodnie, czerwoną czapkę z białym pomponem, czarne buty i czerwone rękawiczki. W tle z nieba lecą płatki śniegu i obsypują Mikołaja i choinkę. Mikołaj idzie po śnieżnych zaspach.
W lewym dolnym rogu znajduje się logo fundacji Auxilium i KRS 0000410419.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym