Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Wesołych Świąt w rodzinnym gronie!

Kochani, życzymy Wam Wesołych Świąt, spędzonych w gronie rodziny, dużo zdrowia i szczęścia oraz powodzenia w realizacji planów w Nowym Roku!

Dostępność:
Grafika w klimacie świątecznym, na granatowym tle znajduje się rozświetlona świeczkami i ozdobiona kolorowymi bombkami i gwiazdą choinka, pod choinką ułożono wiele prezentów, opakowanych w kolorowy papier i wstążki. W kierunku choinki zmierza Mikołaj, na plecach ma ciężki worek pełen kolejnych prezentów, słodyczy. Mikołaj niesie wielką paczkę, opakowaną w złoty papier. Mikołaj ubrany jest w czerwony płaszcz, czerwone spodnie, czerwoną czapkę z białym pomponem, czarne buty i czerwone rękawiczki. W tle z nieba lecą płatki śniegu i obsypują Mikołaja i choinkę. Mikołaj idzie po śnieżnych zaspach.
W lewym dolnym rogu znajduje się logo fundacji Auxilium i KRS 0000410419.

 

 

Serca dla Podopiecznych fundacji Auxilium – podsumowanie

Kochani! Przygotowaliśmy kolejne podsumowanie akcji „Serca dla Podopiecznych fundacji Auxilium”. W tym roku do naszych serc trafiło już 2️⃣ 5️⃣7️⃣0️⃣ kg nakrętek❗️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️ To ogroooomna góra nakrętek, która pozwoli nam sfinansować

Read More

Dziękujemy za Twój 1%!

Kochani! Dziękujemy Wam za przekazany 1% za rok 2021! Rozliczyliśmy już wszystkie przesłane przez Urząd Skarbowy pieniądze, które przekazaliście wpisując nasz KRS 0000410419 w Wasze zeznania podatkowe za rok 2021.

Read More