1 % za rok 2021 – prośba o wsparcie KRS 0000410419

Kochani,
Jak co roku prosimy o wsparcie działań statutowych fundacji Auxilium, kierowanych do naszych podopiecznych. Rok 2020 i 2021 to lata trudne. Szczególnie dopiekła nam pandemia, przez którą wielu naszych przyjaciół miało problemy ze zdrowiem.
To lata, w których wielu z nas napotkało problemy finansowe, dotknęły nas ograniczenia powodujące konieczność odwołania działań, które na stałe wpisały się do naszego kalendarza. W roku 2021 prowadziliśmy w bardzo ograniczonym stopniu zbiórki publiczne.
Bardzo prosimy o Wasz 1 % podatku za rok 2021. Nie kosztuje to Państwa ani złotówki, te zeznania podatkowe i tak trzeba będzie przygotować i złożyć w Urzędzie. Prosimy byście Państwo przekazali swój 1% na rzecz podopiecznych naszej fundacji.
Prosimy o wsparcie naszych podopiecznych, bo mimo pandemii oni dzielnie walczyli o sprawność, gdy tylko była taka możliwość uczestniczyli w turnusach rehabilitacyjnych, regularnie ćwiczyli z rehabilitantami, logopedami. Ich walka była w tym szczególnym czasie jeszcze trudniejsza niż zwykle Trudniejsza, bo obwarowana nakazami i zakazami związanymi z obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd. Trudniejsza, bo mierzona miarą wzrastających bardzo dynamicznie cen.
Imponuje nam ta walka, determinacja i mamy nadzieję, że zechcą Państwo ją wspierać i w tym roku!
DZIĘKUJEMY za każdą złotówkę!!!
Nasz KRS: 0000410419
Udostępnij ten post, powiedz o nas rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Przekaż im nasz KRS. Od naszego wspólnego zaangażowania zależy, na jak długo pozyskane w przyszłym roku środki wystarczą na opłacenie rehabilitacji naszych podopiecznych.
Link do programu do rozliczeń PIT: https://tiny.pl/95w8m
DZIĘKUJEMY!

Wakacje z fundacją AUXILIUM!

Zapraszamy do udziału w artystycznych warsztatach z fundacją Auxilium, nasze wydarzenia uatrakcyjnią tegoroczne wakacje! Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy

Read More

Podziękowania dla KWW Reaktor B7 Inspirujemy Zmiany

    Składamy serdeczne podziękowania Komitetowi Wyborczemu Wyborców Reaktor B7 Inspirujemy Zmiany za wpłatę środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację naszych Podopiecznych. Dostępność: Na grafice na białym

Read More

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca!

  Drodzy Ojcowie i Tatusiowie! W dniu Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim wielu niezapomnianych chwil z rodziną. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję, a myśl o rodzinie

Read More