Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Kochani!
Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Nowego Roku 2022 życzymy Wam ogromu zdrowia, nieprzemijającego szczęścia, wielkiej miłości oraz wytrwałości w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom. Szczęśliwego Nowego Roku 2022!

#fundacjaauxilium #auxilium #bochnia

Dostępność: Na grafice w środkowej części na granatowym tle zapisane jest napis 2022 w kolorze złotym. Poniżej cyfr znajduje się plama złotego koloru wyglądająca jak ślad po pociągnięciu pędzlem. Na niej zapisane są życzenia „Szczęśliwego Nowego Roku!”. Całość otacza podwójna złota ramka. W lewym dolnym rogu umieszczone jest logo fundacji Auxilium.