I Turniej Piłki Halowej Activlab Futsal Cup na rzecz naszej fundacji Auxilium – 26 marca – zapraszamy!

Zapraszamy na I Turniej Piłki Halowej Activlab Futsal Cup na rzecz naszej fundacji, który odbędzie się 26.03.2022 r. w Hali Sportowej w Łapczycy! ⚽⚽⚽

W trakcie turnieju będziemy kibicować drużynom:
1. Activlab Sport
2. Regis Bochnia
3. Komenda Powiatowa Policji Wieliczka
4. Komenda Powiatowa Policji Brzesko
5. Kopalnia Soli Wieliczka
6. Uzbornia Schodki Team
7. Parkers
8. Mufa Team
9. ABC Futbolu
10. Oldboys BKS Bochnia
11. Czarni Kobyle
12. Górnik Siedlec

Na uczestników turnieju oraz kibiców czekają liczne atrakcje. 🥇🏆💃🏻🕺👯‍♀️🛢🍽🍫

Składamy serdecznie podziękowania dla Łukasz Nowak za organizację turnieju. ❤️❤️❤️
Bardzo dziękujemy także wszystkim drużynom za zgłoszenie się do udziału w turnieju oraz patronom medialnym i darczyńcom za wsparcie turnieju. ❤️❤️❤️

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju, już nie możemy się doczekać startu tego wydarzenia❗

#fundacjaauxilium #auxilium #bochnia#charytatywnyturniejpiłkihalowej#activlabfutsalcup

Dostępność: Grafika przedstawia plakat promujący I Turniej Piłki Halowej Acivlab Futsal Cup. Na czerwonym tle w górnej części plakatu białym fontem zapisana jest nazwa imprezy, data imprezy oraz czarną fontem na żółtym tle podana jest nazwa fundacji Auxilium. W środkowej części plakatu widzimy sylwetkę piłkarza w kolorze czarnym w trakcie uderzania nogą w piłkę nożną w kolorze biało-czarnym. Poniżej czarnym fontem na białym tle podane jest miejsce imprezy — Hala sportowa w Łapczycy. Poniżej białym fontem podana jest nazwa organizatora, wykaz atrakcji i dwa logotypy organizatorów atrakcji. W dolnej części plakatu na białym tle pokazane są logotypy patronów medialnych i sponsorów imprezy.