Zrzutka dla Krzysztofa – wesprzyj zbiórkę na nowy wózek inwalidzki

Kochani, dzisiaj przychodzimy do Was z prośbą o pomoc dla naszego Podopiecznego Krzysztofa, który 6 lat temu uległ ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. W drodze do szkoły kierowca jadąc z dużą prędkością auta zajechał mu drogę. W wyniku wypadku Krzysztof doznał wielonarządowych obrażeń wewnętrznych, m.in. złamania żeber, pęknięcia mostka, obustronnej odmy płucnej oraz ciężkiego stłuczenia serca i nerek. Jednak najgorszym skutkiem wypadku jest złamanie kręgosłupa na wysokości Th3-Th6 z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, w wyniku czego Krzysztof jest całkowicie sparaliżowany od poziomu klatki piersiowej.
Wskutek wypadku, jako młody chłopak Krzysztof stał się całkowicie zależny od innych. Jego życie już nigdy nie będzie przypominać życia rówieśników czy innych ludzi, nigdy nie będzie ani łatwe, ani normalne. Aby stan zdrowia Krzysztofa nie ulegał pogorszeniu znaczną część roku musi spędzać w szpitalach i na rehabilitacjach co jest bardzo kosztowne. Do poruszania jest mu niezbędny specjalistyczny wózek inwalidzki, a niestety dotychczasowy po 6 latach odmawia posłuszeństwa. Koszt nowego to około 30.000 zł co znacznie przewyższa możliwości finansowe Krzysztofa.
Jak każdy z nas, Krzysztof ma wiele planów na przyszłość i bardzo potrzebuje nowego wózka by sprawnie wjechać „na nową drogę życia”.
W tym celu została założona zrzutka https://zrzutka.pl/sug4j3
Serdecznie zachęcamy Was do wsparcia zrzutki, w imieniu dzielnie walczącego o swoją sprawność Krzysztofa i z całego serca dziękujemy za każdą wpłatę. Pamiętajmy o tym, że okazane dobro powraca. Dziękujemy! ❤❤❤
Dostępność: Zdjęcie przedstawia Krzysztofa ćwiczącego w dużym skupieniu na urządzeniu z drążkiem do ćwiczeń siłowych. Widoczna jest część sylwetki Krzysztofa w białej koszulce z różnokolorowym napisem, opierającego się o wyściełane czerwone siedzisko urządzenia do ćwiczeń, w rękach trzyma drążek. Obok urządzenia na podłodze leży materac.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More