Dziękujemy za udział w Turnieju, gratulujemy wyników i chylimy czoła za Państwa hojność!

Mamy to!
Znamy już zwycięzcę I Turnieju Piłki Halowej Activlab Futsal Cup na rzecz Fundacji Auxilium🏆!
Zwycięzcą turnieju został 👉 Krawczyk Team🎉!
PONIŻEJ PODSUMOWANIE PRZYGOTOWANE PRZEZ WOLONTARIUSZA I ORGANIZATORA WYDARZENIA – ŁUKASZA NOWAKA!
🔹Tymczasem, w imieniu Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie i uświetnienie turnieju wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie!
Jest mi niezmiernie miło, że również mogłem być jego częścią!
🔹Bardzo dziękuję drużynom za emocje, kibicom za obecność, firmom za wsparcie, a także HDK MotoJadowniki oraz OSP Chodenice za udział w licytacji obrazów oraz koszulki Bayern Monachium z podpisami zawodników, także piłki z podpisem Jerzego Dudka.
🔹Podziękowania należą się również OSP Chodenice za wsparcie medyczne i pomoc organizacyjną, a także pani Beata Kaszewska za udostępnienie Hala Sportowa w Łapczycy. Jestem ogromnie wdzięczny proboszczowi parafii ks. Zbigniewowi Baran za użyczenie łąki i paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Moszczenicy za przygotowanie ciasta i ozdób wielkanocnych.
🔹Serdecznie dziękuję również Mateusz Opoka oraz Mister R za pomoc w konferansjerce i przeprowadzanych konkursach z nagrodami.
🔹 Dziękuję również kadrze sędziowskiej pod kierownictwem głównego arbitra Tomasz Kubik za profesjonalne prowadzenie turnieju zgodnie z zasadami piłki halowej.
🔹Po podliczeniu puszek będzie znana pełna kwota uzbieranych pieniędzy i zostanie upubliczniona na oficjalnym profilu fundacji.
Zapraszam Wszystkich do obejrzenia fotorelacji i krótkiego podsumowania👇
🔹W turnieju padło aż 115 bramek⚽️.
Za każdą z nich nasze zaprzyjaźnione firmy zdeklarowały przelać po 10 zł na konto fundacji:
🔹W turnieju wyróżniono następująco:
🥇Najlepszy Bramkarz Turnieju Tomek Mucha z Mufa Team
🥇Najlepszy Strzelec Turnieju Marcin Imiołek z Oldboys BKS Bochnia
🥇Najlepszy Zawodnik Turnieju Mateusz Więsek z Krawczyk Team
🔹Tabela końcowa:
1.Krawczyk Team
2.Oldoboys BKS Bochnia
3.Mufa Team
4.Schodki Team
5.Kopalnia Soli Wieliczka
6.Komenda Powiatowa Policji Brzesko
7.Komenda Powiatowa Policji Wieliczka
8.Czarni Kobyle
9.Parkers
10.Activlab Sport
11.Regis Bochnia
12.Super Czuper
Patroni Medialni:
Na konto Fundacji dzięki Państwa hojności wpłynęło 1️⃣5️⃣.9️⃣9️⃣1️⃣,0️⃣7️⃣ zł – DZIĘKUJEMY!!!!!!
Jeszcze raz dziękujemy i już dziś zapraszamy na kontynuację turnieju w przyszłym roku!