Dziękujemy za Twój 1%!

Kochani! Najpiękniej jak potrafimy, dziękujemy Wam za 1% podatku przekazany na rzecz naszych Podopiecznych.👏🤝❤
To dzięki Wam możemy wspierać naszych Podopiecznych, opłacając im przez cały rok rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, leki i sprzęt rehabilitacyjny.
Dziękujemy, że jesteście z nami! ❤❤❤
Dostępność: Grafika przedstawia zarys serca namalowanego pędzlem czerwoną farbą na białym tle. Wewnątrz serca granatowym fontem jest napisany tekst: Dziękujemy za 1%! Poniżej serce w prawym górnym rogu umieszczone jest logo fundacji Auxilium.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym