1 czerwca 2022 – Dzień Dziecka – Zimowy Koncert Charytatywny*

Przekładany kilkukrotnie ze względu na pandemię Zimowy Koncert Charytatywny odbędzie się 1 czerwca 2022.

Zimowy Koncert Charytatywny w końcu doczeka się realizacji i to w jakże zacnym terminie – 1 czerwca, w Dzień Dziecka!

Wystąpią dla Was: Marek Piekarczyk z zespołem, Natalia Sikora i Bartosz Madej‼️🎙Na koncercie nie zabraknie także uczniów z bocheńskiej PSM, którzy wystąpią z naszymi gwiazdami! 🎺🎹🎻

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Już nie możemy się doczekać, żeby się z Wami spotkać podczas tego wspaniałego wydarzenia! Zaproszeni przez nas Artyści również!

Projekt „Zimowy Koncert Charytatywny” sfinansowano ze środków Fundacji PZU oraz ze środków Gminy Miasta Bochnia.

Patron Medialny: Bochnianin.pl

1 czerwca 2022, godz. 18:00