Pomaganie przez odnawianie – akcja charytatywna załogi odnowa felg.pl – polecamy!

zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej, prowadzonej na rzecz naszych podopiecznych, szczegóły od organizatora poniżej:

Ruszamy z comiesięczną akcją POMAGANIE PRZEZ ODNAWIANIE FELG, w której wystawiamy na licytację usługę kompleksowej odnowy felg w samochodzie, a wylicytowana kwota zostanie w całości przekazana na wcześniej określony cel charytatywny. Jeśli chcesz odnowić felgi lub po prostu zmienić ich kolor to weź udział w naszej akcji! ZAPRASZAMY.

🆕 Załoga www.odnowafelg.pl tym razem chciałaby wesprzeć Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium na pomoc w leczeniu chorego Szymonka Serafin. Więcej na stronie: www.auxilium-fundacja.org.pl

Na licytację przekazujemy. 👇
🔴 bon na kompleksową regenerację kompletu felg (4 sztuki)
🔴 zaczynamy od kwoty 200 zł