Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

DOSTĘPNOŚĆ: Kreatywni Aktywni Twórczo zintegrowani – Lekcja w Muzeum Motyli w Bochni

 

Zapraszamy do udziału w projekcie: Kreatywni Aktywni Twórczo zintegrowani. Działania z dostosowaniem dla potrzeb ze szczególnymi potrzebami.

Więcej informacji na stronie www.auxilium-fundacja.org.pl.

Zapisy: http://tiny.pl/wr6mh

Zajęcia z udziałem osób przeszkolonych w zakresie PJM.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Lekcja muzealna z prelekcją o kolorach, fakturach, pięknie – Muzeum Motyli w Bochni – lekcja z tłumaczem PJM, opiekunami osób niewidzących, tłumaczami jerzyka obcego angielskiego i ukraińskiego. Skupimy się̨ na mnogości barw, fakturze skrzydeł, będziemy używać zmysłu dotyku, wyobraźni. Każdy z uczestników będzie mógł dotknąć skrzydeł motyli, porównać milion odcieni barw, poznać́ ciekawe aspekty zżycia motyla i motywy motyla w sztuce, ocenić rozległe inspiracje kolorem w sztuce. Dla osób z dysfunkcją wzroku – audiodeskrypcja.

Dostępność:

Grafika przedstawia plakat promujący projekt „Kreatywni Aktywni – Twórczo zintegrowani”. Na białym tle w górnej części plakatu granatowym fontem zapisano nazwę projektu. W środkowej części plakatu umieszczono grafikę dwóch łączących się dłoni wykonanych akwarelą wzorowaną na fresku Michała Anioła „Stworzenie Adama i Ewy”. Poniżej grafiki umieszczono program zajęć realizowanych w ramach projektu. W dolnej części plakatu umieszczono logotypy: organizatora, partnera, patrona medialnego oraz informację o dofinansowaniu.

Mikołajkowe spotkanie w Muzeum Motyli

Kochani – grudzień miesiącem samych radosnych wydarzeń! Dla nas w Fundacji AUXILIUM to czas wielu działań. Mamy pełne ręce roboty, ponieważ zgłosiliśmy się na ochotnika by pomóc Mikołajowi w jego

Read More