DOSTĘPNOŚĆ: Kreatywni Aktywni Twórczo zintegrowani – „Moja twórczość – wystawa prac plastycznych uczestników warsztatów”

Zapraszamy do udziału w projekcie: Kreatywni Aktywni Twórczo zintegrowani. Działania z dostosowaniem dla potrzeb ze szczególnymi potrzebami.

Więcej informacji na stronie www.auxilium-fundacja.org.pl.

Zapisy: http://tiny.pl/wr6mh

Zajęcia z udziałem osób przeszkolonych w zakresie PJM.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Wystawa: „Moja twórczość” – wystawa prezentująca twórczość uczestników warsztatów – prezentacja przygotowanych podczas wystawy prac, z fotografiami i opisem dostępności w postaci treści i pliku multimedialnego. Wystawa to okazja do prezentacji wspólnie wykonanych prac, rysunków, instalacji. Taka publiczna prezentacja wzmocni pewność́ sienie uczestników projektu, przełamie bariery związane z ograniczeniami osób z niepełnosprawnością̨, zintegruje twórców, pokazując, że sztuka nie zna granic.

Galeria Bocheńska, 2 piętro (winda) 30.11.2022, godz. 16.

Dostępność:

Grafika przedstawia plakat promujący projekt „Kreatywni Aktywni – Twórczo zintegrowani”. Na białym tle w górnej części plakatu granatowym fontem zapisano nazwę projektu. W środkowej części plakatu umieszczono grafikę dwóch łączących się dłoni wykonanych akwarelą wzorowaną na fresku Michała Anioła „Stworzenie Adama i Ewy”. Poniżej grafiki umieszczono program zajęć realizowanych w ramach projektu. W dolnej części plakatu umieszczono logotypy: organizatora, partnera, patrona medialnego oraz informację o dofinansowaniu.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka!

DZIEŃ DZIECKA Wszystkim dzieciom życzymy aby uśmiech nigdy nie schodził z Waszych twarzy, a każdy dzień był wspaniałą przygodą! Dostępność: Na zdjęciu widać szóstkę dzieci w kolorowych letnich stronach stojących

Read More

Życzenia z okazji Dnia Matki!

Dzień Matki! Kochanym Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia nieustającego zdrowia, samych pięknych dni, spełnienia nawet najskrytszych marzeń i niegasnącej radości. Wszystkiego najlepszego! Dostępność: Na grafice na beżowo-różowym lekko cieniowanym tle w

Read More