1,5% za rok 2022 – prośba o wsparcie KRS 0000410419

Kochani!
Otrzymujecie już swoje PITy i wkrótce dokonacie rozliczenia rocznego za 2022 rok. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym, macie możliwość zdecydowania o tym, komu przekażecie swoje 1,5% podatku dochodowego.

Bardzo prosimy o wybór naszej fundacji podczas składania rozliczenia. Nie kosztuje Was to ani złotówki, te zeznania podatkowe i tak trzeba będzie przygotować i złożyć w Urzędzie. Prosimy, abyście przekazali swój 1,5 % na rzecz Podopiecznych naszej fundacji.

Nasz KRS: 0000410419

Udostępnijcie ten post, powiedzcie o nas rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Przekażcie im nasz KRS. Od naszego wspólnego zaangażowania zależy, na jak długo pozyskane w przyszłym roku środki wystarczą na opłacenie leczenia i rehabilitacji naszych Podopiecznych.

DZIĘKUJEMY!

KRS 0000410419

Dostępność: Na grafice na białym tle umieszczono tekst zapisany czerwonym oraz granatowym fontem z prośbą o podarowanie 1,5%, numerem KRS fundacji, logotypem fundacji oraz podziękowaniem. Obok numeru KRS zapisanego granatowym fontem umieszczono prowadzące do niego strzałki w kolorze czerwonym.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym