Korona Gór Polski Charytatywnie dla Amelki

Dzisiaj chcemy Wam przedstawić wyjątkowy projekt charytatywny. Znani Wam doskonale z naszego Charytatywnego Biegu Górskiego na Uzborni Marcin Gibała oraz Maciej Jermak planują wspiąć się na 28 najwyższych szczytów zaliczanych do Korony Gór Polski.

Jak na obu „Panów M” przystało – ich plan jest ambitny – chcą go zrealizować w 80 godzin (łącznie z przejazdami) w dniach od 5 do 8 lipca tego roku.

Marcin i Maciej wykonają ten ogromny wysiłek, aby wspomóc w rehabilitacji, leczeniu i poprawie jakości codziennego życia trójkę bohaterów, wśród nich znajduje się nasza Podopieczna Amelka.
Trzymamy kciuki za powodzenie projektu✊✊, a Was już dzisiaj zachęcamy do włączenia się do akcji i wsparcia zbiórki Amelki na turnusy logopedyczne, leczenie i terapię logopedyczną: https://zrzutka.pl/nvc5ca
Dziękujemy za każdą wpłatę! ❤️
Dostępność: Na zdjęciu wykonanym w warunkach zimowych na pierwszym planie widać dwóch uśmiechniętych zawodników prezentujących wiszące im na szyjach medale. Zawodnicy stoją na śniegu, w tle widać zabudowania oraz oznaczenia trasy biegowej. Zdjęciu towarzyszy radość z ukończonego biegu.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More