1,5% za rok 2022 – prośba o wsparcie KRS 0000410419

To już ostatnie tygodnie, kiedy rozliczamy PIT za 2022 r.!

Bardzo prosimy o przekazanie swojego 1,5 % na rzecz Podopiecznych naszej fundacji. To od naszego wspólnego zaangażowania zależy, na jak długo pozyskane środki wystarczą na opłacenie leczenia i rehabilitacji naszych Podopiecznych.

DZIĘKUJEMY za każdą złotówkę!

Nasz KRS: 0000410419

Dostępność: Na grafice na białym tle umieszczono tekst zapisany czerwonym oraz granatowym fontem z prośbą o podarowanie 1,5%, numerem KRS fundacji, logotypem fundacji oraz podziękowaniem. Obok numeru KRS zapisanego granatowym fontem umieszczono prowadzące do niego strzałki w kolorze czerwonym.

Wesołych Świąt!

Życzymy Wam radosnych i spokojnych Świąt w gronie Najbliższych, pełnych miłości, radości oraz ciepłej rodzinnej atmosfery. Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie wiele radosnych chwil, realizację planów i spełnienie wszystkich