1,5% za rok 2022 – prośba o wsparcie KRS 0000410419

To już ostatnie tygodnie, kiedy rozliczamy PIT za 2022 r.!

Bardzo prosimy o przekazanie swojego 1,5 % na rzecz Podopiecznych naszej fundacji. To od naszego wspólnego zaangażowania zależy, na jak długo pozyskane środki wystarczą na opłacenie leczenia i rehabilitacji naszych Podopiecznych.

DZIĘKUJEMY za każdą złotówkę!

Nasz KRS: 0000410419

Dostępność: Na grafice na białym tle umieszczono tekst zapisany czerwonym oraz granatowym fontem z prośbą o podarowanie 1,5%, numerem KRS fundacji, logotypem fundacji oraz podziękowaniem. Obok numeru KRS zapisanego granatowym fontem umieszczono prowadzące do niego strzałki w kolorze czerwonym.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym