Program II Turnieju Charytatywnego Piłki Halowej Auxilium Futsal Cup

Już 6 maja 2023 r. zapraszamy do Hali sportowej w Łapczycy na II Turniej Charytatywny Piłki Halowej Auxilium Futsal Cup. Startujemy już o godz. 8.00, oprócz rozgrywek futsalowych będą czekać na Was między innymi:

• koncerty Futro z Ryby oraz Skazani HARD Blues BAND
  • pokazy taneczne Dance & fitness house Bochnia oraz uczestnika You Can Dance – Nowa Generacja – Miłosza Pastuszki
  • pokazy karateków z Bocheńskiego Klubu Oyama Karate
  • animacje RERUM
  • nauka i zabawa z ENCJO angielski
  • pokazy Straży Miejskiej w Bochni i OSP Chodenice
  • jazda konna z Ośrodkiem Jazdy Konnej w Raju
  • Daniel Hrc z beczką lodu
  • dmuchańce z Wypożyczalni dmuchańców Hopsolandia
  • liczne licytacje i konkursy dla dzieci oraz dorosłych
  • smaczne posiłki z Restauracji K&W Sąsiedzka.

Imprezę poprowadzi niezawodny Piekarczyk Ryszard Jr.

Wspierają nas (w kolejności alfabetycznej):

• ABC Futbolu
  • Activlab
  • Alior Bank SA Oddział Bochnia
  • Cober
  • Design Colors Print Dawid Halczyński
  • Ekombud
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Bochnia Sp. z o.o.

Patronami medialnymi wydarzenia będą:

• Bochnianin.pl
  • Bochnia Brzesko z bliska
  • Kulturalna Bochnia
  • sportomaks.pl

Jak zawsze – ogromne podziękowania dla niezastąpionego Łukasza Nowaka za organizację tego wyjątkowego wydarzenia!

A wszystko to, aby zebrać środki na leczenie i rehabilitację naszych Podopiecznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju, już nie możemy się doczekać startu tego wydarzenia!

Grafika przedstawia plakat promujący II Turniej Piłki Halowej Acivlab Futsal Cup. Na czerwonym tle w górnej części plakatu białym fontem zapisana jest nazwa imprezy, data imprezy oraz granatowym fontem na żółtym tle podana jest nazwa fundacji Auxilium. W środkowej części plakatu widzimy sylwetkę piłkarza w kolorze czarnym w trakcie uderzania nogą w piłkę nożną w kolorze biało-czarnym. Po lewej stronie piłkarza umieszczone jest logo zespołu Futro z Ryby, a po prawej stronie umieszczono logo ABC Futbolu. Poniżej granatowym fontem na białym tle podane jest miejsce imprezy — Hala widowiskowo-sportowa w Łapczycy. Poniżej białym fontem podana jest nazwa organizatora, wykaz atrakcji i dwa logotypy organizatorów atrakcji oraz zdjęcie tancerza Miłosza Pastuszki w trakcie tańca. W dolnej części plakatu na białym tle pokazane są logotypy patronów medialnych: Sportomaks.pl, Bochnia Brzesko z Bliska, Kulturalna Bochnia, Bochnianin.pl oraz czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym