Kochani! Czas składania zeznań rocznych dobiegł końca. Z głębi naszych serc dziękujemy Wam za 1,5% podatku przekazane na rzecz naszych Podopiecznych.❤
Dzięki środkom zebranym z 1,5% podatku wspieramy naszych Podopiecznych, opłacając im przez cały rok leczenie, rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne i sprzęt rehabilitacyjny.

Serdecznie dziękujemy też za udostępnianie informacji o naszej akcji. Dzięki Wam informacja o 1,5% dla naszej fundacji trafiła do większej liczby osób!❤

Dziękujemy, że jesteście z nami!❤❤❤

Dostępność: Grafika przedstawia zarys serca wykonanego z małych serc w kolorze czerwonym na białym tle. Wewnątrz serca granatowym fontem jest napisany tekst: Dziękujemy za 1,5%! Poniżej tego napisu umieszczone jest logo fundacji Auxilium w czerwono-granatowym kolorze.