Główny Szlak Beskidzki – finał wędrówki Agnieszki, Mateusza, Rafała i Wojtka

Szli, szli i doszli!

Agnieszka, Mateusz, Rafał i Wojtek dotarli do końca Głównego Szlaku Beskidzkiego! I to znacznie wcześniej, niż pierwotnie zakładali!

Na wędrówkę wyruszyli, aby zbierać środki na rehabilitację Pani Magdy – z całego serca dziękujemy im za ten wysiłek! Jesteście WIELCY!!!

Nasze Beskidzkie Anioły już odpoczywają po trudach wędrówki (lekko nie było), a zbiórka na leczenie i rehabilitację Pani Magdy wciąż trwa – zachęcamy do jej wsparcia: https://zrzutka.pl/wtcdu8

 

Dostępność: Na zdjęciu widzimy kobietę i trzech mężczyzn – wszyscy w strojach turystycznych z plecakami i kijami trekkingowymi stoją wokół drewnianego słupa z tabliczkami z oznaczeniam i mapą szlaku. Uśmiechnięci wędrowcy uniesionymi z górę kijami trekkingowymi wskazują tabliczkę oznaczającą koniec Głównego Szlaku Beskidzkiego. Zdjęciu towarzyszy atmosfera radości i zadowolenia z szczęśliwego zakończenia wędrówki.

Wesołych Świąt!

Życzymy Wam radosnych i spokojnych Świąt w gronie Najbliższych, pełnych miłości, radości oraz ciepłej rodzinnej atmosfery. Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie wiele radosnych chwil, realizację planów i spełnienie wszystkich

Read More