Podziękowanie dla klasy IVB z 1 LO Bochnia za zbiórkę dla naszych Podopiecznych

W imieniu naszych Podopiecznych bardzo dziękujemy klasie IVB z 1 LO Bochnia za zebranie i przekazanie środków, które przeznaczymy na rehabilitację naszych Podopiecznych.

Bardzo dziękujemy za Wasze ogromne serca tak otwarte na niesienie pomocy innym i za pamięć o naszych Podopiecznych!

Dostępność: Na grafice białym tle widnieje zarys czerwonego serca wykonanego w programie graficznym. Wewnątrz serca czerwonym fontem napisano słowo „Dziękujemy!”. Poniżej tego napisu umieszczono czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium.