Życzenia z okazji Dnia Matki!

🌷💗🌷Dzień Matki!🌷💗🌷
Kochanym Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia nieustającego zdrowia, samych pięknych dni, spełnienia nawet najskrytszych marzeń i niegasnącej radości. Wszystkiego najlepszego!🌷❤🌷
Dostępność: Na grafice na beżowo-różowym lekko cieniowanym tle w centralnej części umieszczono bukiet kilkunastu bladoróżowych tulipanów. Na dolnej części bukietu umieszczono prostokątną tabliczkę w kształcie wydłużonego heksagonu w różowo-beżowym kolorze z naniesionym na niej napisem wykonanym białym fontem o treści: Najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki! Po życzeniami umieszczono granatowo-czerwone logo fundacji Auxilium.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym