Dziękujemy za Twoje 1,5%!

Kochani! Bardzo dziękujemy za kwotę 210 330,90 zł, która została przekazana na rzecz naszej fundacji i naszych Podopiecznych w ramach rozliczeń 1,5% za rok podatkowy 2022. Wyrażamy ogromną wdzięczność za Waszą ogromną hojność i zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście. DZIĘKUJEMY!!!

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę! Już w październiku te środki trafią na subkonta naszych Podopiecznych i będą mogli z nich korzystać w codziennej walce o swoją sprawność, przeznaczając je na leczenie rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne i sprzęt rehabilitacyjny.

Już niebawem rozpoczniemy kolejną kampanię związaną ze zbiórką 1,5%, bardzo prosimy abyście Państwo pamiętali o naszych Podopiecznych rozliczając się za rok 2023.

Ten rok jest rokiem kolejnych zmian organizacyjnych w naszej fundacji. Nieustannie zmieniamy się i udoskonalamy oraz poszerzamy nasz zakres działania, aby jeszcze sprawniej działać dla naszych Podopiecznych, dla osób z niepełnosprawnością i oczywiście dla Państwa. Prosimy, abyście nadal Państwo obdarzali nas swoim zaufaniem i wsparciem. Tylko z Państwa pomocą możemy działać tak skutecznie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dostępność: Na białym tle czerwonymi i granatowymi literami i cyframi zapisane są informacje o kwocie zebranej w ramach rozliczeń 1,5%. Zebrana kwota zapisana jest granatowym fontem. Poniżej kwoty umieszczono logo fundacji Auxilium w czerwono-granatowych kolorach. Poniżej logotypu umieszczono napis „Dziękujemy!!!” zapisany czerwonym fontem.

 

Wakacje z fundacją AUXILIUM!

Zapraszamy do udziału w artystycznych warsztatach z fundacją Auxilium, nasze wydarzenia uatrakcyjnią tegoroczne wakacje! Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy

Read More

Podziękowania dla KWW Reaktor B7 Inspirujemy Zmiany

    Składamy serdeczne podziękowania Komitetowi Wyborczemu Wyborców Reaktor B7 Inspirujemy Zmiany za wpłatę środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację naszych Podopiecznych. Dostępność: Na grafice na białym

Read More

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca!

  Drodzy Ojcowie i Tatusiowie! W dniu Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim wielu niezapomnianych chwil z rodziną. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję, a myśl o rodzinie

Read More