Zapisy na warsztaty „Glina palona – lepienie i szkliwienie” w ramach projektu EtnoPolska 2023: „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” w dniu 5 i 19 sierpnia 2023 r.

Tym razem zapraszamy młodzież (od 15 roku życia) i dorosłych na warsztaty pt. „Glina palona – lepienie i szkliwienie” – zajęcia z cyklu „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”, które odbędą się 5 i 19 sierpnia 2023 r o godz. 16.00.

Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych od 15 roku życia. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy o zapisywanie się poprzez formularz: http://bit.ly/44IG61O. Jeżeli pula miejsc zostanie wyczerpana, kolejne zapisane osoby trafią na listę rezerwową – o czym będziemy informować mailowo.

UWAGA! Ze względu na proces przygotowania prac, zajęcia składają się z dwóch warsztatów – 5 sierpnia i 19 sierpnia. Zapisy na zajęcia w dniu 5 sierpnia oznaczają też konieczność obecność na warsztatach w dniu 19 sierpnia. Prosimy, aby wziąć to pod uwagę w trakcie zapisów.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail sylwia@auxilium-fundacja.org.pl, tel. 515 061 150

Zajęcia odbędą się w Galerii Biała w Bochni (ul. Biała 16). Prowadzenie – Zofia Batko.

Wstęp wolny – zapraszamy!

Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium

Patron medialny: Bochnianin.pl

Projekt „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Etno Polska 2023.

 

Dostępność: Grafika przedstawia plakat z harmonogramem cyklu wydarzeń w ramach projektu EtnoPolska 2023. Na białym tle z prawej strony plakatu pokazany jest fragment wielokolorowego haftu łowickiego. W centralnej części plakatu granatowym fontem zapisano tekst: „Z tradycją ku nowoczesności” i poniżej czerwonym fontem tekst „Dziedzictwo Bochni Miasta Soli”. Poniżej granatowym fontem zapisano program wydarzeń. W dolnej części plakatu umieszczono logotyp organizatora i patrona medialnego projektu.

 

 

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More