Zapisy na warsztaty „Makrama, daleka krewna bocheńskiego kilimu” w ramach projektu EtnoPolska 2023: „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” w dniu 12 sierpnia 2023 r.

Zapraszamy młodzież (od 15 roku życia) i dorosłych na warsztaty pt. „Makrama, daleka krewna bocheńskiego kilimu” – kolejne spotkanie z cyklu „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”.

Zajęcia odbędą się 12 sierpnia (w sobotę) o godz. 10.00 w siedzibie Fundacji Auxilium (ul Brzeźnicka 55D, 1 piętro).

Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych od 15 roku życia.

👉 Formularz zapisów: bit.ly/44RQ80H

Jeżeli pula miejsc zostanie wyczerpana, kolejne zapisane osoby trafią na listę rezerwową – o czym będziemy informować mailowo.

W wypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail sylwia@auxilium-fundacja.org.pl, tel. 515 061 150

Wstęp wolny – zapraszamy!

Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium
Patron medialny: Bochniain.pl

Projekt „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Etno Polska 2023.

Dostępność: Grafika przedstawia plakat z harmonogramem cyklu wydarzeń w ramach projektu EtnoPolska 2023. Na białym tle z prawej strony plakatu pokazany jest fragment wielokolorowego haftu łowickiego. W centralnej części plakatu granatowym fontem zapisano tekst: „Z tradycją ku nowoczesności” i poniżej czerwonym fontem tekst „Dziedzictwo Bochni Miasta Soli”. Poniżej granatowym fontem zapisano program wydarzeń. W dolnej części plakatu umieszczono logotyp organizatora i patrona medialnego projektu.

 

Wakacje z fundacją AUXILIUM!

Zapraszamy do udziału w artystycznych warsztatach z fundacją Auxilium, nasze wydarzenia uatrakcyjnią tegoroczne wakacje! Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy

Read More

Podziękowania dla KWW Reaktor B7 Inspirujemy Zmiany

    Składamy serdeczne podziękowania Komitetowi Wyborczemu Wyborców Reaktor B7 Inspirujemy Zmiany za wpłatę środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację naszych Podopiecznych. Dostępność: Na grafice na białym

Read More

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca!

  Drodzy Ojcowie i Tatusiowie! W dniu Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim wielu niezapomnianych chwil z rodziną. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję, a myśl o rodzinie

Read More