Zapisy na warsztaty „Wycinanka ludowa” w ramach projektu EtnoPolska 2023: „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” w dniu 23 sierpnia 2023 r.

Zapraszamy na ostatnie już w tym roku spotkanie warsztatowe z dziedzictwem kulturowym Bochni w cyklu „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”!

Tym razem zapraszamy do zapisów na zajęcia „Wycinanka ludowa”, które odbędą się 23 sierpnia (w środę) o godz. 16.00 w siedzibie Fundacji Auxilium (ul Brzeźnicka 55D, 1 piętro).
👉 Formularz zapisów: bit.ly/3QAXJw7

Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy o zapisywanie się poprzez formularz, abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość materiałów plastycznych dla wszystkich chętnych.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail sylwia@auxilium-fundacja.org.pl lub telefonicznie – tel. 515 061 150

Wstęp wolny – zapraszamy!

Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium

Patron medialny: Bochnianin.pl

Projekt „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Etno Polska 2023.

Dostępność: Grafika przedstawia plakat z harmonogramem cyklu wydarzeń w ramach projektu EtnoPolska 2023. Na białym tle z prawej strony plakatu pokazany jest fragment wielokolorowego haftu łowickiego. W centralnej części plakatu granatowym fontem zapisano tekst: „Z tradycją ku nowoczesności” i poniżej czerwonym fontem tekst „Dziedzictwo Bochni Miasta Soli”. Poniżej granatowym fontem zapisano program wydarzeń. W dolnej części plakatu umieszczono logotyp organizatora i patrona medialnego projektu.

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More