Podziękowanie dla Niepublicznego Przedszkola „Mały Odkrywca” w Bochni za zbiórkę dla naszego Podopiecznego Oliwiera Basińskiego

Składamy serdecznie podziękowanie dla przedszkolaków i ich rodziców, nauczycieli i dyrekcji z Niepubliczne Przedszkole „Mały Odkrywca” w Bochni za organizację zbiórki na rzecz naszego Podopiecznego Oliwiera Basińskiego w trakcie pikniku z okazji dziesiątych urodzin przedszkola.
Dziękujemy za Waszą hojność, dzięki Państwa ofiarności subkonto Oliwiera zasili kwota 8️⃣5️⃣1️⃣‼️
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin przedszkola 🎂🎈🎊 oraz powodzenia w nowym roku szkolnym!👨‍🏫📔👩‍🏫
Dostępność: Na grafice na białym tle widnieje czerwone serce namalowane pociągnięciami pędzla. Wewnątrz serca umieszczono czerwony napis „Dziękujemy”. Poniżej napisu widnieje czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium.