Podziękowanie dla Parafii Drwinia za zbiórkę dla naszych Podopiecznych

Serdecznie dziękujemy parafianom z Parafia Drwinia za zorganizowanie kiermaszu, w trakcie którego zebrano środki na rehabilitację naszych Podopiecznych – Patryka Stycznia i Filipa Tabora.
Dostępność: Na grafice na białym tle widnieje zarys czerwonego serca namalowanego rozmywającą się farbą w sprayu . Wewnątrz serca czerwonym fontem napisano słowo „Dziękujemy !”. Poniżej napisu umieszczono czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium.

Międzynarodowy Dzień Epilepsji

26 marca zwracamy szczególną uwagę na osoby żyjące z epilepsją, w tym na naszych Podopiecznych. Dla nas to szczególny dzień, bo mamy świadomość, że za każdą historią stoją konkretni ludzie:

Więcej

Żółty Bolid Tosi

Dzisiaj dzielimy się wspaniałą wiadomością od naszej Popopiecznej Tosi. Historia Żółtego Bolidu to opowieść o niezwykłej determinacji Tosi, jej rodziców oraz o pięknych gestach naszych Darczyńców.  Jak to w opowieściach

Więcej