Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdy na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

Zdrowych spokojnych Świąt w miłej atmosferze życzy cały zarząd Fundacji wraz z podopiecznymi oraz wolontariuszami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Światowy Dzień Krwiodawstwa

🩸 14 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawstwa. Wyjątkowe święto wszystkich Honorowych Dawców Krwi. To dzień, w którym dziękujemy osobom, które bezinteresownie dzielą się najcenniejszym darem – krwią. Każda oddana kropla ratuje

Więcej