Zapraszamy na Charytatywny Maraton ZUMBY!


W imieniu Organizatorów zapraszamy na sobotni Charytatywny Maraton ZUMBY na świeżym powietrzu!!!

 

Kiedy? 24.08.2024, godz. 15 – 19

Gdzie? OSP Niedary

Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rehabilitację naszych Podopiecznych – Filipa i Patryka.

Przybywajcie!!!

Dostępność: Na plakacie widnieją informacje o wydarzeniu zatytułowanym „Maraton Charytatywny Zumby – Pożegnanie Wakacji”, który odbędzie się 24 sierpnia 2024 roku w OSP Niedary, na świeżym powietrzu. Głównym celem maratonu jest wsparcie dwóch chłopców: Filipa i Patryka. Wydarzenie podzielone jest na dwie części: Zumba dla dzieci w godzinach 15:00-16:00 oraz Zumba Fitness od 16:00 do 19:00. W Maratonie wezmą udział różni instruktorzy, których zdjęcia i imiona są zamieszczone na plakacie (Ala, Angelika, Grażynka, Ania, Basia, Agnieszka, Krystian, Monia, Wiola). Organizatorką jest Sylwia Garus.
Na dole plakatu wymienione są atrakcje towarzyszące wydarzeniu, takie jak: dmuchana atrakcja, popcorn, losowanie nagród, wystrzał kolorów, grill, wata cukrowa, przekąski, warkoczyki, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże.
Plakat jest kolorowy, z dominującymi odcieniami żółtego i różowego, co nadaje mu energiczny i optymistyczny charakter.

Międzynarodowy Dzień Epilepsji

26 marca zwracamy szczególną uwagę na osoby żyjące z epilepsją, w tym na naszych Podopiecznych. Dla nas to szczególny dzień, bo mamy świadomość, że za każdą historią stoją konkretni ludzie:

Więcej

Żółty Bolid Tosi

Dzisiaj dzielimy się wspaniałą wiadomością od naszej Popopiecznej Tosi. Historia Żółtego Bolidu to opowieść o niezwykłej determinacji Tosi, jej rodziców oraz o pięknych gestach naszych Darczyńców.  Jak to w opowieściach

Więcej