Pomagamy, Rozwijamy, Szkolimy

SZANOWNI PAŃSTWO,

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w Festynie w ramach PARTNERSTWA LOKALNEGO dla Leśnicy, gdzie nasza fundacja jest jednym ze współorganizatorów.

FESTYN odbędzie się dn 02.06.2012/sobota/ w Leśnicy we Wrocławiu na terenie JEDNOSTKI WOJSKOWEJ 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia przy ul. Trzmielowickiej 28 w g.11 -18 /na świeżym powietrzu/.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i integracji na rzecz społeczności lokalnej i nie tylko oraz do wsparcia działań naszej fundacji.

Fundacja AUXILIUM wraz z Polskim Stowarzyszeniem NORDIC WALKING przygotowała dla Państwa bezpłatne zabiegi masażu (stoły ulokowane w namiotach) oraz 2 kilometrowy spacer z instruktorami NW.

Na scenie oraz na terenie jednostki będzie się odbywało wiele atrakcji oraz imprez towarzyszących, dużo sportu i muzyki. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie i swoich bliskich.

Z pięknymi podziękowaniami dla Organizatorów i wszystkich uczestników – Zarząd Fundacji AUXILIUM”.

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More