Fundacja w Szkole

Dostaliśmy informację, że w Borkach koło Bochni jest 11 – letni chłopiec, który potrzebuje naszej pomocy. Razem i w porozumieniu z Panem wychowawcą Krystiana Michałem Tworzydło i inicjatorką akcji Agnieszką Grocholską, spotkaliśmy się z chłopcem w jego szkole. Specjalne podziękowania składamy również na ręce Pani Dyrektor Barbary Wilgockiej za udostępnienie nam pokoju nauczycielskiego oraz aktywne uczestnictwo w trakcie spotkania. W wyniku tego spotkania postanowiliśmy objąć opieką Krystiana, a jego klasa dzięki uprzejmości Dyrektora Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni Pana Ryszarda Hołdy otrzymała karnety wstępu na pływalnię. Panie Dyrektorze dziękujemy za Pana zaangażowanie.

Podczas spotkania towarzyszyła nam telewizja z Rzeszowa. Nasza Pani Prezes okazała się świetnym organizatorem oraz dziennikarzem. Jak zwykle stanęła na wysokości zadania o czym przekonać się możecie w zakładce multimedia (info dla informatyka tu odsyłacz do multimediów do video o Krystianie).

Krzysztof Katra Rzecznik Prasowy Fundacji

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More