Gramy dla Romka! – Koncert&Licytacja – 17 maja 2015 godzina 15.00

Zapraszamy na rockowy KONCERT CHARYTATYWNY !
17.05.2015, godzina 15.00, Park Uzbornia.
Gramy dla Romka.

Gramy dla Romana” to już drugie wydarzenie organizowane pod tą nazwą z inicjatywy koleżanek i kolegów z II Liceum Ogólnokształcącego dla kolegi ze szkoły. Tym razem uczniowie wraz z nauczycielami i Dyrekcją szkoły zapraszają do Rodzinnego Parku Uzbornia, gdzie w tamtejszym Amfiteatrze odbędzie się koncert połączony z licytacją zebranych na to wydarzenie rzeczy. Dzięki takiej inicjatywie uczniowie chcą wesprzeć kolegę w zebraniu pieniędzy na długą i co za tym idzie bardzo kosztowną rehabilitację.
17 maja w Rodzinnym Parku Uzbornia usłyszymy takie zespoły jak: Tres Hombres, Getaway, Latające Talerze, a gwiazdą wieczoru zostanie zespół S.T.O.R.M. O godzinie 16.00 odbędzie się licytacja przeznaczonych rzeczy od wyjątkowych darczyńców, m.in. do wylicytowania będzie koszulka i piłka Wisły Kraków z autografami wszystkich zawodników, będą również autografy ze zdjęciami prosto z Dortmundu od Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka, a dla koneserów literatury do zlicytowania będą książki z autografami m.in. Małgorzaty Kalicińskiej „Rozlewisko”, Anny Dymnej „Warto mimo wszystko” oraz Marka Piekarczyka „Wyznania kontestatora” . W trakcie koncertu jak i przed koncertem w wyznaczonych miejscach w naszym mieście będzie możliwość kupna w cenie 20 zł „Magicznego losu” z numerkiem, które później zostaną wylosowane. Do wygrania będzie wiele ciekawych książek i druga koszulka Wisły Kraków z autografami zawodników. Pieniądze zebrane z zlicytowanych rzeczy i sprzedaży „Magicznych losów” zostaną przeznaczone oczywiście na konto naszego kolegi. Każdy jeżeli tylko chce może wspomóc go większą kwotą wpłacając bezpośrednio na jego subkonto: PKO BP I/Tarnów 71102049550000730200974683 z dopiskiem Roman Marcinkowski.
Każdy kto chce pomóc naszemu koledze i dobrze się bawić przy muzyce znakomitych zespołów, powinien przyjść wraz ze znajomymi.

17 maja na Uzbornie na godzinę 15.00

DO ZOBACZENIA !!!

Wylicytuj piłkę i koszulkę z autografami zawodników Wisły Kraków !
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni organizują charytatywny koncert połączony z licytacją, na której będzie możliwość zlicytowania koszulki i piłki Wisły Kraków z podpisami zawodników pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. Dochód z niej zostanie przeznaczony na kosztowną rehabilitację kolegi, który doznał poważnego wypadku.
Koszulkę i piłkę na licytację przekazał prezes BKS Bochnia Marcin Krokosz, który w ramach akcji „Gramy dla Romka” 20 grudnia zagrał na charytatywnym meczu.
Oprócz licytacji podczas koncertu będzie przeprowadzone losowanie, w którym będzie do wygrania druga koszulka Wisły z autografami jej zawodników, przekazana przez Wisłę Kraków. „Magiczne losy” będzie można zakupić w trakcie koncertu w wyznaczonych miejscach. a
Całkowity dochód z licytacji i losowania zostanie przeznaczony na kosztowną rehabilitację ucznia z II Liceum Ogólnokształcącego.
Koncert &Licytacja pod hasłem „Gramy dla Romana” odbędzie się 17 maja w Rodzinnym Parku Uzbornia w Bochni, w tamtejszym Amfiteatrze o godziny 15.00, a sama licytacje o godzinie 16.00.

Wydarzenie na FB

Koncert dla Romka
Koncert dla Romka

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More