I Bieg o Pierścień św. Kingi – junior – 04.07.2015r.

Już 4 lipca 2015 pod patronatem Burmistrza Miasta Bochni, Starosty Powiatu Bocheńskiego oraz Wójta Gminy Bochnia odbędzie się impreza charytatywna dla dzieci zorganizowana przez wolontariuszy bocheńskiej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Oraz Dzieciom i Młodzieży „AUXILIUM” pod hasłem „Biegamy i pomagamy”.

Rozpoczęcie planowane jest na godz 11.00 miejsce: Planty Salinarne. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 1 – 16 lat.

Każdego rodzica którego dziecko wystartuje w zawodach prosimy o wydrukowanie i wypełnienie tego oświadczenia na bieg i przyniesienie w dniu biegu do organizatorów.

I Bieg o Pierścień św. Kingi - junior
I Bieg o Pierścień św. Kingi – junior

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More