PIKNIK CHARYTATYWNY – Pomóżmy Krzyśkowi stanąć na nogi – Rzezawa – 9 sierpnia 2015 r.

 

piknik charytatywnyFundacja Auxilium, Wójt Gminy Rzezawa oraz GCKCziS w Rzezawie wraz z rodziną i przyjaciółmi Krzysztofa Broszkiewicza zapraszają serdecznie na Piknik Charytatywny, który odbędzie się dnia 9 sierpnia na boisku sportowym w Rzezawie.

Piknik rozpocznie się o godz. 15:00, w programie przewidziano między innymi: pokaz Grupy Odtwórstwa Historycznego Per Saecula z Nowego Wiśnicza, koncert Karola Makucha z zespołem, koncert grupy „the pajx” oraz „Quelque Chose”, prezentację poezji Stanisławy Nawrockiej „Patrzeć oczami, a rozumieć sercem” oraz losowanie nagród ufundowanych przez firmę PROMO-SPORT. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli wiele innych atrakcji, wśród nich: malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, pokaz sprzętu OSP Rzezawa, mały catering i inne…

Krzysztof Broszkiewicz ma 20 lat. Uległ wypadkowi motocyklowemu, w wyniku którego doznał obrażeń wielonarządowych. Złamania żeber, mostka, uszkodzeń płuc oraz stłuczenia serca i nerek. Doznał zwichnięcia kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, w wyniku czego stracił czucie w kończynach dolnych. W dalszym ciągu przebywa w szpitalu, rozpoczął intensywną rehabilitację, która pomoże mu „stanąć na nogi”.

Całkowity dochód zebrany podczas Pikniku, przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Krzyśka, podopiecznego Fundacji Auxilium.

 

Zapraszamy!

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More