II edycja programu stypendialnego Fundacji AUXILIUM – ostatnie dni naboru zgłoszeń

Już za kilka dni (30 września 2015 r. o godz. 15.00) Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM zakończy ogłoszony 24 czerwca 2015 r. nabór kandydatów do Programu Stypendialnego Fundacji.

Zachęcamy serdecznie do wysyłania zgłoszeń (wypełnione i podpisane karty zgłoszeniowe wraz z załącznikami) na adres: stypendia.auxilium@wp.pl. Zapraszamy wszystkie osoby, które wyróżniają się osiągnięciami w dziedzinie kultury, nauki, sportu, lub w innych dziedzinach. Wszystkie informacje niezbędne dla potencjalnych kandydatów oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w Regulaminie Programu Stypendialnego (PDF do pobrania znajduje się na stronie www.auxilium-fundacja.pl).

Komisja Stypendialna nie później niż w ciągu sześćdziesięciu dni od daty zamknięcia naboru dokona wyboru osoby lub osób, które otrzymają jednorazowe stypendium.

Stypendium Fundacji AUXILIUM fundowane jest przez darczyńców:

  • WERNER KENKEL
  • Body&Soul Piotr Dźwigaj
  • NOVUM BHP Consulting
  • FPH Michałek Wiesław Wnęk
  • Adam Korta
  • Bogusław Dźwigaj

Zapraszamy!

Program Stypendialny Fundacji AUXILIUM
Program Stypendialny Fundacji AUXILIUM

Pliki do pobrania:

ogłoszenie-nabór-do-Programu-Stypendialnego-Fundacji-AUXILIUM – DOC

ogłoszenie-nabór-do-Programu-Stypendialnego-Fundacji-AUXILIUM – PDF

Wniosek-karta-zgłoszeniowa – DOC

Wniosek-karta-zgłoszeniowa – PDF

Regulamin-Komisji-Stypendialnej – PDF

[spiderpowa-pdf src=”http://www.auxilium-fundacja.org.pl/wp-content/uploads/2015/06/Regulamin-Komisji-Stypendialnej.pdf”]

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More