” ZBIERAM – POMAGAM ” – nowy projekt Fundacji

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu projekt jaki realizuje Fundacja Auxilium pt.: ” ZBIERAM – POMAGAM”.

Celem projektu jest zbiórka makulatury a uzyskane środki ze sprzedaży zebranego surowca zostaną przekazane na pomoc i leczenie dla podopiecznego Fundacji – Dawida Marszałka.

Wiele ludzi chce pomagać, niestety wielu z nas nie stać na to by przekazać jakieś pieniądze na szczytny cel, stąd pomysł zbiórki makulatury. Każdy z nas zostaje zasypywany ulotkami, gazetkami reklamowymi, nie mówiąc już o gazetach, które kupujemy a po przeczytaniu wyrzucamy do śmieci. Pomoc potrzebującym jest prostsza niż myślimy. Wystarczy odłożyć i przekazać zebraną makulaturę naszej Fundacji, i już pomagasz, nie sądziłeś że to takie proste?

Akcja prowadzona jest na terenie całej Bochni, obejmuje takie placówki jak: szkoły, urzędy, spółdzielnie mieszkaniowe, sklepy itd. Każda instytucja, która przyłączy się do naszego projektu zostanie zaopatrzona w pudło kartonowe oklejone logiem Fundacji Auxilium oraz danymi do koordynatora, który po uzyskaniu informacji o zapełnieniu kartonu zobowiązuje się do odebrania zebranej makulatury.

Koordynatorem projektu jest:
Mateusz Zagulak nr telefonu: 668 764 377

Zaangażowanych w realizację wyżej wymienionego przedsięwzięcia jest również dwóch wolontariuszy :

  1. Daniel Ciupa nr telefonu: 883 009 011,
  2. Sandra Ogonowska nr telefonu: 794966681.

Serdecznie zachęcamy do działania na rzecz osób chorym i potrzebujących wsparcia właśnie poprzez przyłączenie się do wyżej opisanej akcji.

Dziękuję i pozdrawiam:
Magdalena Dyga 🙂

zbieramy-pomagamy
zbieramy-pomagamy

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More