1 PROCENT DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM – ostatnie 2 tygodnie na rozliczenie PIT!!!

22-01Jeszcze tylko 2 tygodnie pozostały do 2 maja, czyli do dnia, w którym ostatecznie trzeba rozliczyć PIT w Urzędzie Skarbowym. W imieniu naszych podopiecznych prosimy, by 1 % przekazać na rehabilitację podopiecznych Fundacji AUXILIUM. To nic nie kosztuje a znaczy tak wiele. Dziękujemy!!!

Przekaż swój 1 % podatku dochodowego podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym każdy podatnik ma możliwość zdecydowania o tym, komu przekaże swój 1 % podatku dochodowego. Zwracamy się z prośbą do Państwa, by swój 1 % przekazać na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM.

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM z siedzibą przy ul. Regis 2 w Bochni została wpisana do Wykazu organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2015, sporządzonego zgodnie z art. 27a ust. 1 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2014 r., poz. 1118 z późn zm.)

Wpis Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM znajduje się na stronie http://www.pozytek.gov.pl/Wykaz,opp,3666.html pod nr 7893.

Numer konta w Alior Banku, który uruchomiony został do celów zbiórki 1%: 

35 2490 0005 0000 4600 5458 7128

nr KRS: 0000410419

W zależności od tego, komu zechcą Państwo przekazać wsparcie, należy w rubryce dopisać imię i nazwisko podopiecznego, do którego kierujecie Państwo swoje wsparcie:

Lista alfabetyczna naszych podopiecznych:

 • Berner Krystian
 • Bobek Joanna
 • Broszkiewicz Krzysztof
 • Jakubowski Jakub
 • Machaj Tomasz
 • Marcinkowski Roman
 • Marszałek Dawid
 • Styczeń Patryk
 • Trybuła Marcin
 • Wąs Sara
 • Węgrzyn Katarzyna
 • Węgrzyn Paulina

W przypadku, gdy zechcą Państwo wspomóc działalność Fundacji, bez wyszczególniania podopiecznego, prosimy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać „Fundacja”, wtedy Państwa datki zostaną przeznaczone na działalność statutową Auxilium.

O wszystkich działaniach Fundacji oraz o podopiecznych możecie Państwo przeczytać na stronie http://www.auxilium-fundacja.org.pl.

W imieniu podopiecznych Fundacji oraz ich rodzin dziękujemy za dotychczas przekazane wsparcie i chylimy czoła przed wszystkimi osobami, które pomagają bezinteresownie.

Państwa pomoc to często jedyne wsparcie, jakie otrzymują nasi podopieczni.

Pomóż nam pomagać!

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More