Doroczny Koncert Charytatywny – 27 grudnia 2016 r. Oratorium Św. Kingi!!!!!!!!

Nasz Doroczny Koncert Charytatywny już niebawem!

plakat-charytat-4

Na początek wystąpi znana Wam wszystkim grupa Evening Standard, której muzycy z wielką chęcią i bez mrugnięcia okiem dołączyli do wydarzenia. Niewykluczone, że muzyków wspomogą zaproszenie goście 🙂

Po koncercie Evening Standard zaplanowaliśmy licytację albumu fotograficznego BOCHNIA, przekazanego nam przez Mirka Mroczka – autora albumu. Album został podpisany przez prezydenta A.Dudę, z dedykacją specjalną dla osoby, która album wylicytuje. Do czasu koncertu poinformujemy o kolejnych przedmiotach, które będziemy licytować.
Po licytacji wystąpi TYMON TYMAŃSKI ONE MAN SHOW – to solowy, koncertowy projekt Tymona Tymańskiego: „Na scenie Tymański śpiewa, stepuje oraz prowadzi fristajlowo-standupową konferansjerkę,równocześnie posługując się swymi trzema gibsonami i laptopem. W ramach bisów, których z reguły nie ma końca, artysta wykonuje również utwory ze swoich innych płyt.”

Podczas tego cyklicznego wydarzenia powiemy kilka słów o tym, co u nas słychać i jak zawsze podziękujemy wszystkim za wsparcie, jakiego dzięki Wam doświadcza każdy podopieczny naszej Fundacji. Jak zawsze też będziemy zbierać pieniążki na leczenie i rehabilitację naszych dzieciaków.

W przyszłym tygodniu rozpoczniemy dystrybucję cegiełek.
Jak zawsze liczymy na Was i zapraszamy!

Projekt realizowany dzięki wsparciu Powiatu Bocheńskiego. 
Mecenat koncertu: WERNER KENKEL Bochnia.
Sala koncertowa udostępniona nieodpłatnie przez ks. prałata dr Wojciecha Gałdę – Proboszcza Parafii Św. Mikołaja w Bochni.
Koncert wsparł jak zawsze Maciej Sądel – Delsa Invest. 
Materiały promocyjne przygotował jak zawsze Rysio Piekarczyk.
Wszystkim Darczyńcom dziękujemy!

Opaski na koncert dostępne są w różnych lokalach na terenie Bochni – śledźcie nas na FB!!!!

TYMON TYMAŃSKI ONE MAN SHOW to solowy, koncertowy projekt Tymona Tymańskiego. 

Przed laty Tymański zapowiadał, że nagra trzy płyty z prześmiewczymi piosenkami, których tematyką są m.in. miłość, moralność, przemijanie, Bóg, Szatan. W piosenkach tych można doszukać się dalekich wpływów liryki Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego tudzież Franka Zappy oraz Jello Biafry, ale w gruncie rzeczy jest to twórczość charakterystycznie „tymańska” (która doczekała się nawet kilku prac magisterskich). Pierwszą z rzeczonych płyt był wydany w 1998 roku „P.O.L.O.V.I.R.U.S.”, grupy KURY, drugą zaś soundtrack do kapitalnego filmu Wojciecha Smarzowskiego pt. „Wesele” zespołu Tymon & The Transistors. W czerwcu b.r. ukazał się wreszcie długo wyczekiwany, przedostatni i aż podwójny album pociesznych Tranzystorów: ścieźka dźwiękowa do głośnego filmu „Polskie gówno”. Mając świadomość, że publiczność będzie się domagała wykonania znanych i lubianych piosenek z kultowej płyty Kur oraz obu charyzmatycznych filmów, Tymon postanowił przygotować ok. 30 piosenek. Na scenie Tymański śpiewa, stepuje oraz prowadzi fristajlowo-standupową konferansjerkę, równocześnie posługując się swymi trzema gibsonami i laptopem. W ramach bisów, których z reguły nie ma końca, artysta wykonuje również utwory ze swoich innych płyt.

14729197_1417988818213004_5812399507185687489_n

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More