KRS: 0000410419 – Mamy to!!!!!! Fundacja Auxilium została wpisana na listę uprawnionych do otrzymania 1% za rok 2016!!!!!!!!!!!!

W myśl zasady: „Lepiej późno niż wcale” informujemy, że nasza Fundacja została wpisana na listę fundacji uprawnionych do otrzymania 1% za rok 2016!!!!!!!!!!Dziękujemy za cierpliwość!!!!!!!!

Przekaż swój 1 % podatku dochodowego podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym każdy podatnik ma możliwość zdecydowania o tym, komu przekaże swój 1 % podatku dochodowego. Zwracamy się z prośbą do Państwa, by swój 1 % przekazać na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM. 

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM z siedzibą przy ul. Regis 2 w Bochni została wpisana do Wykazu organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2016.

Wpis Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM znajduje się na stronie http://www.pozytek.gov.pl/Wykaz,Organizacji,Pozytku,Publicz… pod nr: 7993.

Numer konta w Alior Banku, który uruchomiony został do celów zbiórki 1%: 35 2490 0005 0000 4600 5458 7128, nr KRS: 0000410419

W zależności od tego, komu zechcą Państwo przekazać wsparcie, należy w rubryce dopisać imię i nazwisko podopiecznego, do którego kierujecie Państwo swoje wsparcie:
Lista naszych podopiecznych znajduje się na stronie http://www.auxilium-fundacja.org.pl/podopieczni-2/

W przypadku, gdy zechcą Państwo wspomóc działalność Fundacji, bez wyszczególniania podopiecznego, prosimy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać „Fundacja”, wtedy Państwa datki zostaną przeznaczone na działalność statutową Auxilium.
O wszystkich działaniach Fundacji oraz o podopiecznych możecie Państwo przeczytać na stronie http://www.auxilium-fundacja.org.pl/

W imieniu podopiecznych Fundacji oraz ich rodzin dziękujemy za dotychczas przekazane wsparcie i chylimy czoła przed wszystkimi osobami, które pomagają bezinteresownie.
Państwa pomoc to często jedyne wsparcie, jakie otrzymują nasi podopieczni.

Pomóż nam pomagać!

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More