Podziękowanie dla Pana Piotra Dębowskiego

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM serdecznie dziękuje składa za udział w zbiórce publicznej, prowadzonej podczas Zimowego Koncertu Charytatywnego, który odbył się dnia 29 grudnia 2017 r. Kwota 1500 zł jaką przekazał Pan do naszej puszki za obraz Mirosława Mroczka pt: „Bochnia” wsparła finansowanie leczenia i rehabilitacji naszych podopiecznych.
W imieniu Zarządu Fundacji oraz rodzin podopiecznych i działających z Fundacją wolontariuszy dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy i bezinteresowną pomoc jakiej udzielił Pan naszym podopiecznym podczas organizowanego koncertu. Jesteśmy Panu wdzięczni za ten gest. Dobro powraca!
#PiotrDębowski #mbku #dziękujemy

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More