Bieg o Pierścień św. Kingi – PRZEDSTAWIAMY KOLEJNYCH AMBASADORÓW BIEGU!

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że podczas tegorocznej, IV edycji Biegu o Pierścień św. Kingi w Bochni, będzie nas wpierać Amatorska Grupa Biegowa „Bochnia Biega”. Bocheńskie Dziki będą Ambasadorami Charytatywnych Biegów, które odbędą w dniu 7 lipca 2018 roku. Już nie jeden raz udowodniali swoją postawą, że Pomaganie przez Bieganie jest również wpisane w ich wspólny cel! Tym bardziej jest nam  bardzo miło, że tak wspaniałe osoby będą promować ideę naszego biegu BIEGAMY I POMAGAMY!

Amatorska Grupa Biegowa „Bochnia Biega” trenuje już od ponad roku, a zawodnicy tworzący grupę biorą udział w różnego rodzaju zawodach, między innymi  w Biegu Nocnym w Krakowie, czy krakowskiej Marzannie, dając swoim przykładem świadectwo na to, że w Grupie tkwi siła i cel jakim jest POMOC OSOBOM POTRZEBUJĄCYM!

Przypomnijmy dotychczasowych Ambasadorów Biegu, którzy swoją postawą wspierają podopiecznych Fundacji Auxilium: Szczepan Brzeski, Bogna Bielecka, Tomasz Knap, Krzysztof Imiołek, Zygmunt Malewski (najstarszy zawodnik biegu).

Dziękujemy wszystkim Ambasadorom! Trzymamy mocno kciuki za realizację ich celów! Do zobaczenia 7 lipca na Biegach!

 

 

 

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More